Grupa Żywiec Perła /

Poznaj naszą firmę, zamów wodę lub zostań naszym Partnerem!

Rodzinna firma, góralskie tradycje

Woda Żywiec Perła ujmowana jest w sercu Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Helena i Andrzej Pękala zbudowali tu - w malutkiej górskiej wiosce, rodzinnej Żabnicy, u podnóża góry Prusów - rozlewnię naturalnej mineralnej wody źródlanej. Firmę prowadzą razem, wspierając się rodziną oraz specjalistami w zakresie technologii, jakości, marketingu oraz sprzedaży. Wartości, którymi kierują się w życiu - uczciwość, otwartość, dobro - przekładają na funkcjonowanie biznesu. Sprzedają najlepszą wodę w Polsce i są z niej naprawdę dumni.

Zawsze prosto z gór, zawsze najwyższa jakość

Nasi Odbiorcy i Partnerzy cenią nas za jakość, terminowość, profesjonalizm, ale i przyjacielskie podejście. Nam naprawdę zależy na tym, by wszyscy mieli zawsze dostęp do świeżej wody. Wiemy, jak bardzo ona jest ważna - choć często niestety niedoceniana. Dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do stałego monitorowania jej składu, jakości, ujmowania i butelkowania. Cały proces jest stale nadzorowany przez naszego głównego technologa - pana Mieczysława Obtułowicza, jednego z najlepszych fachowców w tej dziedzinie w naszym kraju.

Warto do nas dołączyć

Kochamy nasze góry, jesteśmy dumni z wody, którą nam dają. Wierzymy, że góralskie wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy - sumienność, otwartość, uczciwość i gościnność - sprawią, że dołączycie do nas i zostaniecie z nami na długo. Żywiec Perła to marka ceniona również w świecie ogólnopolskich eventów, sportu i kultury. Zostaliśmy zaproszeni do udziału m.in. w tegorocznej gali „dress for success”, czy w Klubie „Starego Browaru”. Aktywnie wspieramy drużynę szpiku, fundację „pomiędzy”, kluby sportowe oraz organizacje pożytku publicznego. Dzielimy się naszą wodą i naszymi wartościami.

Wspieramy naszych Przyjaciół

Drużyna Szpiku

Drużyna Szpiku to grupa wolontariuszy prowadzących kampanię społeczną „Podziel się życiem”. Jej głównym założeniem jest obalenie stereotypów na temat przeszczepów oraz przekonanie jak największej liczby osób, by zgłosiła się do bazy potencjalnych dawców szpiku.
Takie zgłoszenie do niczego nie zobowiązuje, nie boli, trwa chwilę, a może się okazać, że będziemy mogli uratować komuś życie

Dress For Success

Dress For Success wspiera w nietypowy sposób kariery zawodowe kobiet w różnym wieku, o silnej motywacji powrotu na rynek pracy. Kobiety te często nie maja środków by w sposób profesjonalny starać się o nową pracę.
W Polsce Dress for Success działa od października 2009 roku pod honorowym patronatem Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej.
Na świecie ma już 113 filii.

KB Boks Poznań

Twórcami klubu są pasjonaci boksu, którzy chcą przelać swoją długoletnią praktykę w połączeniu z nowinkami pięściarskimi na zawodników boksujących w barwach klubowych. Na zajęcia mogą przychodzić osoby w celu poprawienia formy fizycznej, nauki samoobrony, czy też ludzie chcący spróbować sił na ringach amatorskich i zawodowych. Klub chce, by Poznań stał się bokserską stolicą Polski.

LKS FOGO

Polski zespół piłkarski z siedzibą w Luboniu, występujący obecnie w III lidze. Klub został założony 3 marca 1943 roku. We wrześniu 2007 roku utworzona została drużyna rezerw występująca w B-klasie, jednak po rundzie jesiennej zarząd klubu wycofał ją z rozgrywek, z powodu braków kadrowych. W sezonie 2003/04, jeszcze jako LKS Luboń, klub posiadał kobiecą sekcję piłki nożnej, występującą w I lidze.

Mówią o nas

Wodę Żywiec Perła zamawiam do swojej firmy i do domu. Mam świetny kontakt z dostawcą i wodę zawsze pod ręką.

Adam Augustyniak, PHU Jelonek"

Jestem współwłaścicielem firmy, dlatego wybrałem wodę o niskiej cenie. Cieszę się, że ma naprawdę dobry smak.

Maciej Wojciechowski, HLS sp. z o.o.

Zależało nam na dobrej cenie, gwarancji szybkich i stałych dostaw oraz profesjonalnym serwisie. Oferta Grupy Żywiec Perła była najlepsza.
Beata Barańska, Radaway sp. z o.o.

Wodę do domu zamówiła nam synowa. Już nie musimy dźwigać butli z marketu. Żywiec Perła ma też wysokie pH, a nasz lekarz rodzinny powiedział nam ostatnio, że zdrowiej pić wodę zasadową
Wiesław i Gabriela Szkutnik, Luboń