Zdrowa i świeża - zawsze prosto z gór /

Poznaj zalety wody Żywiec Perła

Źródło chronione przez naturę

Naturalna górska mineralna woda źródlana Żywiec Perła wydobywana jest u podnóża góry Prusów, w Żywieckim Parku Krajobrazowym. Już w 1699 roku ówczesny wójt żywiecki Andrzej Komoniecki pisał o tamtejszej wodzie, że jest "w całym państwie najlepsza i najlekciejsza". Natura do dziś jest jej najlepszym strażnikiem: ujmujemy ją bezpośrednio z czterech studni głębinowych, po czym w nowoczesnej rozlewni butelkujemy i od razu rozwozimy po całej Polsce.

Smak i jakość

Wodę ujmujemy ze źródeł głębinowych, bez żadnych procesów chemicznych butelkujemy i od razu rozwozimy ją po całej Polsce.

Dobra cena

Wysoką jakość wody i jej walory zdrowotne łączymy z naprawdę niską ceną:
już od 0,69 zł za litr (13 zł za 18,9 l).

Naturalnie zdrowa

Niezależne badania PZH wskazują, że nasza woda ma najwyższą zasadowość i niską mineralizację. Nie poprawiamy natury!

Przyjazny serwis

Traktujemy Klientów jak dobrych znajomych. Błyskawicznie reagujemy, jesteśmy i będziemy stale do dyspozycji. Trzymaj nas za słowo!

Zasadowość wody

Woda zasadowa zwiększa wydolność organizmu podczas wysiłku, doskonale nawadnia go, odtruwa i odkwasza. Świetnie gasi pragnienie, działa antyrakowo (likwiduje wolne rodniki) oraz zwiększa przyswajalność minerałów i witamin. Utrzymuje i równoważy pH organizmu (6,9-7,2), i w ten sposób wytwarza środowisko, które likwiduje bakterie, zapalenia i choroby. Żywiec Perła ma najwyższy odczyn zasadowy wśród wód mineralnych dostępnych na rynku - aż 8,2 pH. Lekarze polecają pić wodę zasadową.

Niska mineralizacja

Naturalna woda źródlana o niskiej mineralizacji jest bardzo przydatna w gospodarstwie domowym - do przyrządzania posiłków i napojów, gdyż nie zmienia ich smaku i dobrze rozpuszcza zawarte w stosowanych surowcach składniki odżywcze. Żywiec Perła jest także doskonała do przyrządzania posiłków dla niemowląt. Zachowuje swoją pierwotną czystość i jest pozbawiona zanieczyszczeń chemicznych oraz mikroorganizmów szkodliwych dla zdrowia.

Chcesz spróbować wody Żywiec Perła całkowicie za darmo? Skontaktuj się z nami!